bts

معرفی میکنم

بی تی اس یا بنگتن یه گروه پسر خواننده کره ای بســـــــِآآآآآآآآر معـــــــــــــــــــــروف!! به طرفداران بی تی اس آرمی میگن

شامل 7 پسر کیوت جیگر با نام های

کیم نامجون » لیدر گروه رپر ترانه‌سرا ، تهیه‌کننده موسیقی 24 ساله

کیم سوکجین » ووکال، ویژوال (چهره گروه) 26 ساله

مین یونگی » رپر اصلی، ترانه‌سرا، تهیه‌کننده موسیقی 25 ساله

جانگ هوسوک»رپر، دنسر اصلی، ترانه‌سرا، تهیه کنندهٔ موسیقی 24 ساله

پارک جیمین»ووکال، دنسر، ویژوال 23 ساله

کیم تهیونگ»ووکال ، ویژوال، بازیگر 23 ساله

جئون جونگ کوک»ووکال اصلی، دنسر، مکنه (کوچکترین عضو) 21 ساله

خب خب میرسیم به اصلی ترین قسمتاش

اولا هر کدوم یه سری لقب ها دارند ک من تا جایی ک خودم میدونم میگم

نامجون اول بهش میگفتن رپمانسر یعنی هیولای رپ ولی عوض کرد گذاشت آر اِِِِم RM ایشون زبان انگلیسی‌ش فول فوله! بسیار هم کیوت و معروفه به بابای گروه آی کیوش 148 می باشد خیلی هم منحرفه اولین باری هم ک فیلم +18 دیده 8 سالش بوده

سوکجین هم بهش میگیم جین ، خیلی خودشیفه‌س و به همه گفته ک خیلی خوشگله یه بارم ی فن بهش گف خیلی خوشگلی و اون جواب داد: میدونم! ب قیافش خیلی مینازه ، بزرگ ترین عضو گروهه ولی عین این بچه 8 ساله هاست کلی جوک بابا بزرگی تعریف میکنه

معروفه به مامان گروه آشپزیش عالیه! شیشه پاک کنی میخنده

مین یونگی همه بهش میگن شوگا البته اعضا میگن یونگیخیلی مهربونه البته کلی ام خوابالو اول ک ببینیش فکر میکنی سرد ترین ادم روی زمینه اما اون خیلی کیوت و مهربونه ، ی گربه گوگولی ام داره ، آگست دی هم یکی از لقباشه فکر کنم

هوسوک بهش میگن جی هوپ قیافش شبیه اسبه خوش قیافه و کیوته جیغ جیغو و ترسو ترین عضو گروهه از همه چی میترسه انگلیسیش هم افتضاحه

جیمین اسمش همینه لقبی نداره علاقه زیادی ب رنگ کردن موهاش داره خیـــــــــــــــــلی کیوته البته خودش دوس داره مردونه باشه

صدای نازکی داره خیلی مهربونه و مراقب همه اعضا هست

تهیونگ ، لقبش وی هست V خوش قیافه و ی ادم عجیب غریبه کیوته بازیگر خوبیه توی سریال هوارانگ بازی کردهانیمه خیلی نگاه میکنه یه سگ به اسم یونتان داره

جونگ کوک کوچیک ترین عضو گروهه عاشق شیر موزه ، قبلا دوس دختر داشته ولی دختره ولش کرده ، لقبی نداره حرف همه اعضا ب جز جین رو گوش میده خیلی شیطون و بازیگوشه و کپی خرگوشاس

اینم بی تی اس ^^

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها